Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
EAN: TPS001
Wysyłka od: 20.00 pln
i-Leasing - leasing online

POLE POSITION 
 

Pole Postition, Włoska firma zajmująca się przygotowywaniem motocykli do startów w zawodach, od strony techniczno-reklamowej, firma produkuje ogólnie pojęte naklejki na motocykle wyścigowe. Producent ma wieloletnie doświadczenie i wypracował sobie pozycję lidera w branży, współpracują z nim takie Teamy jak Yamaha czy Ducati Corse. Dzięki oficjalnej współpracy, POLE POSITION posiada prawa autorskie do umieszczania znaków zastrzeżonych na swoich produktach takich jak nazwy i modele motocykli. Firma wszystkie swoje produkty produkuje tylko we Włoszech, z dbałością o szczegóły i jakość - wkońcu to MotoGP.

 

----------------------------------------------- PRZEDMIOTEM ZAKUPU JEST -----------------------------------------------

TANKPAD. Naklejka wydrukowana na specjalnej folii, pokrtyta ochronną warstwą żywicy. Całość odporna na warunki atmosferyczne oraz benzynę. Naklejka świetnie wygląda i chroni bak przed zarysowaniem, szczególnie od zamka kurtki motocyklisty

Odporny na warunki atmosferyczne: TAK

Odporny na benzynę: TAK

Wysoka jakość: TAK

Wymiary: 210 x 165mm

----------------------------------------------- OFERTA POLE POSITION ----------------------------------------------- 


AEROMAX:

U konkurencji zwana też pod nazwą "RACING". Szyby mają bardzo agresywny, sportowy wygląd, są to szyby z garbem. Podwyższenie szyby następuje albo od jej początku lub od połowy szyby gdzie powstaje charakterystyczny garb. Zalecamy dla motocyklistów ceniących wygląd i komfort na motocyklu.

HIGH:

Szyba podwyższona. Szyby są wyższe niż seryjne oraz często wyższe niż wersje AEROMAX. Zwykle kształt szyby na jej początku jest oryginalny, podwyższenie następuje na końcu szyby tworząc charakterystyczne podwyższenie. Zalecamy dla motocyklistów ceniących komfort i turystykę motocyklową.

ORGINAL:

Jak sama nazwa wskazuje są to szyby o oryginalnym, seryjnym kształcie. Możemy za to wybrać różne kolory.

WS SCOOTER HP:

Szyba podwyższona i poszerzona. Szyba idealnie wyprofilowana o bardzo ciekawym kształcie. Jest to bardzo komfortowa wysoka szyba. Dodatkowo często jest też poszerzona chroniąc dłonie oraz korpus. Zalecamy dla motocyklistów ceniących komfort oraz wygląd.

WS SCOOTER SPORT:

Szyba o sportowym charakterze i wyglądzie. Idealna do częstej jazdy po mieście, super wygląd i wystarczająca ochrona przed wiatrem. Zalecamy dla motocyklistów ceniących wygląd i komfort na motocyklu.

WS SCOOTER AEROMAX:

Odpowiednik szyb AEROMAX w motocyklach. Szyby tworzone do skuterów o sportowym charakterze. Szyby posiadają garb oraz podwyższenie. Zalecamy dla motocyklistów ceniących wygląd oraz komfort w podróżowaniu mimo sportowego zacięcia skutera.

WS SCOOTER OS:

Szyby o oryginalnym kształcie seryjnej szyby. Możemy za to wybrać różne kolory.