Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
i-Leasing - leasing online

PRZEDMIOTEM ZAKUPU JEST:

Owiewka motocyklowa typu: ERMAX NOSE FAIRING. Owiewka w dwóch kolorach do wyboru w komplecie z szybą w kolorze light black / lekko czarny. Owiewka wykonana z tworzywa ABS. W komplecie znajdziesz niezbędny zestaw montażowy.


PRODUKT PASUJE DO:

- YAMAHA MT-01 / MT01 2005 - 2009

----------------------------------------- DOSTĘPNE WERSJE KOLORYSTYCZNE -----------------------------------------

SZCZOTKOWANE ALUMINIUM - 190295080 BRUSHED ALUMINIUM
IMITACJA CARBONU - 190282080 CARBON LOOK

------------------------------------------ RODZAJE SZYB ERMAX  -----------------------------------------  

AEROMAX: 
U konkurencji zwana też pod nazwą "RACING". Szyby mają bardzo agresywny, sportowy wygląd, są to szyby z garbem. Podwyższenie szyby następuje albo od jej początku lub od połowy szyby gdzie powstaje charakterystyczny garb. Świeny wygląd i ochrona przed wiatrem. Zalecamy dla motocyklistów ceniących wygląd i komfort na motocyklu.

HIGH:
Szyba podwyższona. Szyby są wyższe niż seryjne oraz często wyższe niż wersje AEROMAX. Zwykle kształt szyby na jej początku jest oryginalny, podwyższenie następuje na końcu szyby tworząc charakterystyczne podwyższenie. Super ochrona przed wiatrem i ciekawy wygląd. Zalecamy dla motocyklistów ceniących komfort i turystykę motocyklową.

NOSE:
To specjalne typ szyby przeznaczony do motocykli typu NAKED / STREET bez szyb czołowych. Szyby montuje się na specjalnym kicie montażowym które zawsze są w komplecie z szybą. Szyby tego typu posiadają garb lub podwyższenie co świetnie chorni przed wiatrem i jeszcze lepiej wygląda. Zalecamy dla wszystkich motocyklistów, zarówno tych ceniących komfort jak i wygląd motocykla.


ORGINAL:
Jak sama nazwa wskazuje są to szyby o oryginalnym, seryjnym kształcie. Możemy za to wybrać różne kolory.

WS SCOOTER HP:
Szyba podwyższona i poszerzona. Szyba idealnie wyprofilowana o bardzo ciekawym kształcie. Jest to bardzo komfortowa wysoka szyba. Dodatkowo często jest też poszerzona chroniąc dłonie oraz korpus. Super ochrona przed wiatrem i ciekawy wygląd. Zalecamy dla motocyklistów ceniących komfort oraz wygląd.

WS SCOOTER SPORT:
Szyba o sportowym charakterze i wyglądzie. Idealna do częstej jazdy po mieście, super wygląd i wystarczająca ochrona przed wiatrem. Świetny wygląd i ochrona przed wiatrem. Zalecamy dla motocyklistów ceniących wygląd i komfort na motocyklu.

WS SCOOTER AEROMAX:
Odpowiednik szyb AEROMAX w motocyklach. Szyby tworzone do skuterów o sportowym charakterze. Szyby posiadają garb oraz podwyższenie. Genialny wygląd i dobra ochrona przed wiatrem. Zalecamy dla motocyklistów ceniących wygląd oraz komfort w podróżowaniu mimo sportowego zacięcia skutera.

WS SCOOTER OS:
Szyby o oryginalnym kształcie seryjnej szyby. Możemy za to wybrać różne kolory.

 

 ------------------------------------------ DOSTĘPNE KOLORY SZYB ERMAX ------------------------------------------


------------------------------------------ DOSTĘPNA GRAFIKA NA SZYBY ------------------------------------------
Opcjonalnie można na szyby nanieść specjalną grafikę (to nie jest naklejka). Grafikę można nanieść na prawie każdy rodzaj szyby, zarówno szyby sportowe jak i typowo turystyczne dla motocykli i skuterów. Grafika dostępna za dopłatą na indywidualne zapytanie.